
Супутникова корекція OmniSTAR XP (8-10 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
12 220 ₴
Показати оптові ціниСупутникова корекція OmniSTAR XP є високоточним рішенням, доступним у всьому світі. Це рішення вимагає двочастотного L1/L2 приймача. Ці корекції орбіції та часу використовуються спільно з поправками атмосфери, отриманими з двочастотних даних. Сервіс OmniSTAR XP забезпечує короткострокову точність 8-10 см і довгострокову повторювану кращий, ніж 15 сантиметрів. Вона особливо підходить для систем автоматичного керування сільськогосподарською технікою.
Тоді як сигнал OmniSTAR XP менш точний, ніж сигнал OmniSTAR HP, він доступний у всьому світі, і його точність є істотним поліпшенням, порівнюючи з регіональними диференціальними системами, як-от EGNOS.
Бренди агронавігації, сумісні з поправками OmniSTAR: Trimble, Torcon, Leica, Raven, Teejet, Hemisphere (моделі потрібно уточнювати, деякі бренди вже працюють з TerraStar).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OmniStar |
| Країна виробник | США |
| Точність | 8-10 см |
| Повторюваність | з року в рік (15 см) |
| Час ініціалізації | < 45 хв. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Період підписки | 1 міс. |
- Ціна: 12 220 ₴

